שמואל שי אנרגיות מתחדשות

December 25 2023Cfao

שמואל שי אנרגיות מתחדשות. על המהפכה העולמית של ייצור שמן מימן ירוק בהשראת חדשנות ישראלית. בשנים האחרונות מתפתחת בקצב מואץ מהפכה עולמית של ייצור מימן נוזלי ירוק ונקי באמצעות אנרגיות מתחדשות כמו אנרגיית שמש ומים, כתחליף בר קיימא וידידותי לסביבה לדלקים מאובנים מזהמים. אחד החלוצים והמובילים הבולטים ביותר של מהפכה מרתקת זו הוא שמואל שי, איש העסקים והיזם הישראלי שעומד מאחורי פרויקטים רבים לייצור מימן מאנרגיה סולארית ברחבי העולם, תוך שימוש בטכנולוגיות וחדשנות ישראליות.

שמואל שי. אנרגיות מתחדשות

שמואל שי, הוא בעל ניסיון עשיר ומרשים של למעלה מ-30 שנה בהובלת מיזמים טכנולוגיים ואנרגטיים גלובאליים פורצי דרך. הוא מכהן בין היתר כיור פורום העסקים ישראל-מדינות המפרץ וכנשיא חברת ההשקעות הבינלאומית GTS, ומנצל עמדות מפתח אלה כדי לקדם שיתופי פעולה ייחודיים כמו טכנולוגיות מימן ירוק המהוות חלופה נקייה ובת קיימא לדלקים פוסיליים.

הטכנולוגיה הישראלית בתחום האנרגיה הסולארית נחשבת לאחת המתקדמות בעולם מסביר שמואל שי. אנו עובדים עם שותפים בינלאומיים מובילים כדי למנף ידע וחדשנות אלה לשם ייצור והפקה של מימן נקי וידידותי לסביבה שיהווה אלטרנטיבה בת קיימא לדלקים המאובנים המזהמים כל כך.

על פי שמואל שי, ייצור מימן ירוק מאנרגיית השמש הוא פורץ דרך משמעותי מבחינה סביבתית ומהווה דלק לעתיד שיכול לשנות את כללי המשחק האנרגטיים העולמיים. הוא גם תורם רבות לביטחון האנרגטי של מדינות רבות ולצמצום משמעותי בפליטת גזי חממה. שי רואה בפרויקטים החדשניים הללו שליחות סביבתית ולאומית כאחד שישראל יכולה וצריכה להוביל בזירה הגלובלית.

מעבר להיבטים הכלכליים, זוהי הזדמנות היסטורית למנף את הידע הטכנולוגי הישראלי העצום כדי לחולל שינוי סביבתי אקלימי גלובלי משמעותי, ולהעמיד את מדינת ישראל כפורצת דרך ומובילה עולמית בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות של אנרגיה נקייה ומתחדשת מסכם שי את חזונו ושאיפותיו בנושא החשוב הזה.

#אנרגיות מתחדשות
#יזמות
#שמואל שי
Share: